FlisakPark serdecznie zaprasza do Tykocina na rejsy tramwajem wodnym po Narwi. Trasa rejsów wiedzie wzdłuż zabytkowej części miasta, a następnie po bogatym ekologicznie, pełnym ptaków odcinku Narwi. W czasie rejsu wykwalifikowany przewodnik omawia mijane zabytki i miejsca. Statek jest zadaszony, zabiera na pokład kilkanaście osób, znajdują się na nim miejsca dogodne do obserwacji zabytków i przyrody oraz miejsce do urządzania imprez towarzyskich np. imienin czy oświadczyn. Popularne są również rejsy rozpoczynające się o zachodzie słońca, która to pora daje duże prawdopodobieństwo obejrzenia bobrów w naturze.

 

Zapraszamy codziennie od marca do października.

Informacje i rezerwacje:505 725 160

Propozycje rejsów:

Rejsy turystyczne z przewodnikiem: Od poniedziałku do niedzieli zapraszamy na czterdziestominutowe rejsy wzdłuż zabytkowego Tykocina oraz bogatego przyrodniczo odcinka Narwi. W czasie rejsu licencjonowany przewodnik, bez dodatkowych opłat, zapozna Państwa z dziejami Tykocina oraz bogactwem doliny Narwi. Oferta dostosowana zarówno dla dorosłych jak i grup szkolnych.

Ceny biletów:

Ulgowy – 12 zł/osoba (dzieci poniżej 10 lat)

Normalny – 17 zł/osoba

Grupowy (od 20 osób) – 12 zł osoba

Przewodnik na rejsie gratis!

 

Rejsy ornitologiczne: Najbardziej popularne wiosną, w czasie wiosennego przyboru wody i natężonej migracji ptaków. Rejsy trwają od jednej do kilku godzin.

Imprezy na wodzie: Świetny pomysł na rocznicę ślubu, imieniny lub wieczór panieński, wspólne oglądanie wschodu słońca czy kolację o zachodzie. Rejsy trwają od jednej do kilku godzin.